Ik ben blij met:
Reeds drie kopjes open. En nog meer doldwaze orchideepret op til aan de rest van de takken te zien!
De zon, die de neiging heeft om hier geweldig volle bak binnen te vallen en zo mijn chauffage afzet.
De vleermuispantoffels van mijn zoon en de het feit dat ze lang meegaan, niettegenstaande dat er bloed uit hun oogjes loopt.
Mijn nieuw parfum. Vanaf nu ruik ik naar gerookte rozen.
Het recept van mijn meme’s pistolets. Binnenkort eens uittesten op het werk met de bewoners.
De Sesamstraatschilderijen die ik kocht tijdens mijn zwangerschapsverlof drie jaar geleden. Ze blijven fantastisch, niet moeilijk, Bert en Ernie never go out of style!
De Ernie die onze oudste kreeg bij zijn geboorte (ondertussen meer dan 32 jaar geleden) houdt nog steeds stand, hoewel ondertussen al zeven keer versteld.
man man, jij hebt kinderen die ouder zijn dan ik! 🙂
Zullen we wisselen van leeftijd ?
Ik vraag me vooral af hoe gerookte rozen ruiken.
Mooie orchidee heb je daar. Mooi uitzicht ook, zo te zien.
ik weet dat eigenlijk ook niet hoor, ik geloof het flesje 🙂 Het uitzicht is inderdaad veel geld waard. Aan de voorkant van onze woning hebben we net hetzelfde uitzicht (alléé, een ander maar dan minstens even ver), we vangen wel heeeeel veel wind hier 🙂